Adventi jógaóra mandarin szeánsszal

Budapest
JÓGA21 1027 Budapest, Ganz utca 5-7. III. 21
Advent van. Pörög a város. De vannak helyek, ahol az idő, ha nem is megállítható, de legalább egy pici lassulásra hív. Ilyen a JÓGA21 jógastúdió tere is, ahova most több adventi programra is várunk.

Ilyen a 2024. december 8-i 16.30-kor kezdődő 90 perces jóga óra, ahol nem csak a hatha jógát gyakorolhatod, de a tudatos étkezést is.

Aki csatlakozik az órához, és az utána jövő adventi mandarin szeánszhoz, az megtapasztalhatja összes érzékszervével a mandarin minden minőségét, és ezzel együtt a tapasztalásaink részletgazdagságát.

Fél óra. Egy mandarin. Öt érzékszerv. Gyere, és érezd meg azt, amit érzel.

(Ha a mandarint nem szereted, de szívesen résztvennél a programon, akkor számíts rá, hogy almával, vagy más gyümölccsel is működhet a kostólás. Nem kell kimaradnod a kóstolásból.)

Az alkalomra itt tudsz regisztrálni. Maximum 8 fő jelentkezését várjuk.

Az órát tartja: Kardos Zsuzsi

 

Bejelentkezés szükséges: www.joga21.hu
Időpont: 2024. december 8. 16.00-18.00
Helyszín: JÓGA21 1027 Budapest, Ganz utca 5-7. III. 21.
Részletek: https://joga21.hu/adventi-jogaora-mandarin-szeansszal/
Ára: 3800 forint


További részletek ITT!

Esemény kezdete:
2024.12.08. - 16:30
Esemény vége:
2024.12.08. - 18:00
Érintett utcák: Margit-negyed,
aas-antique-street-budapest
bartok-bela-boulward
fashion-street
haris-bazar
kiralyutca-designutca
kultunio
margit-negyed
palota-piknik
pozsonyi-piknik