Szeretnénk a figyelmükbe ajánlani partnerünk, a Tech In The City nyárindító szakmai konferenciáját, a kreatívipar, és üzleti élet szereplői számára életre hívott Creative Business Day-t.

A három évvel ezelőtt útjára indított szakmai fórum, egy találkozási pont, és egyben megjelenési lehetőség a kreatívipari szereplők, és a téma iránt érdeklődő közönség számára. A több mint egy évtizede működő nemzetközi Creative Business Network támogatásával megvalósuló Creative Business Day egy hiánypótló esemény keretében szeretné közelebb hozni, és bemutatni a hazai kreatív szektor történéseit, újdonságait, illetve meghatározó szereplőt, úgymint a vállalkozókat, innovátorokat, szakembereket, kutatókat, befektetők, és közintézményeket.
A június 6-i Creative Business Day az év egyik legforróbb szakmai, és networking eseményének ígérkezik, minden eddiginél tartalmasabb, és formabontóbb programmal készülnek a szervezők. A júniusi eseményen szó lesz a kreatív ipar hazai és nemzetközi helyzetéről, a digitális gazdaságról, a közösségek, az edukáció és az oktatás szerepéről, az audiovizuális trendekről, a creator és maker economy-ról, tartalom gyártásról, az előadóművészet, a kultúra és design kapcsolatáról, mindez hiteles szakmai szereplők tolmácsolásában.
Ne hagyd ki ezt a remek lehetőséget, találkozz a szakma ismert, és új arcaival, vegyél részt inspiráló beszélgetésekben, építsd a network-ödet, és kerülj képbe a legújabb iparági hírekkel, újdonságokkal.
Helyszín: Bródy Adél Rendezvényház (OMRRK) (1135 Budapest, Szabolcs u. 33-35.)
Részletes információ magáról az eseményről, illetve a jegyek kapcsán az esemény oldalán érhető el.