Játsszunk lakberendezőset! - Antik és kortárs művészeti séta a Falk Miksa utcában - Tavaszi Tematikus Séták

Budapest
V. kerület Falk Miksa utca
Mai művészeti sétánkon játsszunk el a gondolattal, hogy a Falk Miksa utcából rendezzük be az otthonunkat.


2025. május 10. (szombat)

10.30

Játsszunk lakberendezőset!

Antik és kortárs művészeti séta a Falk Miksa utcában

Mai művészeti sétánkon játsszunk el a gondolattal, hogy a Falk Miksa utcából rendezzük be az otthonunkat. Fehér falak, üres szobák várják, hogy antik bútorok és kortárs műalkotások vigyenek életet mindennapjaink meghitt tereibe. Vajon mit választanánk? Kevernénk-e a régit az újjal? Mit mondanak a szakértők? Mit mond a saját ízlésünk?

Találkozunk a Columbo szobornál (Falk Miksa utca - Szent István krt. sarok) 10.15-kor.

A sétát Balázs Kata idegenvezető, műtárgybecsüs vezeti.

Séta hossza: 1.5 óra

Létszám: cca. 25 fő

Részvétel: 1.500,- Ft/fő (mely tartalmazza a séta összes költségét)

Megjegyzés: Amennyiben nem kap visszaigazoló e-mailt regisztráció után 24 órával, kérjük írjon az Email cím mutatása címre, hogy a helyét biztosítani tudjuk.


Regisztráció




FONTOS!

A meghirdetett programon az aktuális járványügyi szabályok mindenkori betartása mellett lehet részt venni. Amennyiben bármilyen COVID-19 vagy más vírusos fertőzésre jellemző tünete van, igazoltan pozitív, vagy kontakt személynek minősül, semmiképp se vegyen részt a programon!

Kérjük, hogy a sétára legkésőbb 10 perccel az indulás előtt legyen szíves megérkezni, hogy legyen idő a készülékek kiosztására.

A létszám limitált, továbbá kötelező a Headset (tourguide) készülék használata. Erre a megfelelő távolság betartása, valamint a környezeti zaj minimalizálása érdekében van szükség. Aki nem veszi igénybe, annak nem tudjuk biztosítani, hogy az idegenvezetőt mindig megfelelően hallja. A helyszínre annyi készülék kerül kiszállításra, ahányan regisztráltak. Egyetlen kivétel, ha valaki egészségügyi okból nem tudja használni a készüléket, természetesen ebben az esetben eltekintünk tőle. Javasolt továbbá saját fülhallgató használata mind kényelmi, mind környezetkímélési okokból. Normál jack dugós a készülék, tehát, amit saját telefonhoz használnak, az itt is működni fog. Akinek nincs saját, természetesen adunk egy darabot a készülékhez. 

Megértésüket és együttműködésüket előre is köszönjük.


Amennyiben regisztráció után 24 órán belül nem kapja meg a visszaigazoló e-mailt (és a spam/levélszemét mappában sem találja), akkor az Email cím mutatása e-mail címen jelezzék legkésőbb 2025. május 8-ig, hogy munkatársunk el tudja küldeni Önöknek a szükséges információkat időben.


A csoportos sétákról hang- és képfelvétel is készül, melyet a későbbiekben promóciós jelleggel felhasználunk. Azzal, hogy eljön a sétára, Ön ehhez a felvételhez hozzájárul.

A programok változtatásának jogát fenntartjuk!


Az esemény támogatója

Esemény kezdete:
2025.05.10. - 10:30
Esemény vége:
2025.05.10. - 12:00
Érintett utcák: Art&Antique Street,
aas-antique-street-budapest
bartok-bela-boulward
fashion-street
haris-bazar
kiralyutca-designutca
kultunio
margit-negyed
palota-piknik
pozsonyi-piknik