facebook share

A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara Ipari tagozata – hagyományteremtő szándékkal, először Magyarországon – Taxi Expo-t szervez 2017. november 14-én 10:00 – 17:00 óráig.

Az esemény a Vállalkozói Napok rendezvénysorozat keretein belül kerül megrendezésre, melynek során olyan naprakész információkkal kívánjuk ellátni a személy és áruszállításban érdekelt vállalkozókat, mellyel segíthetjük napi munkavégzésüket.

A rendezvény célja, hogy összehozza a személyfuvarozásban érdekelt feleket. Ezért egy időben egy helyen juthatnak hozzá az előadások révén a taxis ágazatot érintő jelenlegi és jövőben információkhoz, valamint a kiállítás keretében olyan szolgáltatókkal találkozhatnak, melyek révén növelhetik eredményes együttműködésüket. A kiállítás egyben lehetőséget teremt a gyártók számára, hogy közvetlen visszajelzéseket kapjanak a jövőben kínálatuk kialakításához kapcsolódóan.

A kölni, Europäischen Taximesse Nemzetközi kiállítás mintájára szervezzük a rendezvényt, ahol a résztvevő vállalkozókat és az autókereskedőket, továbbá a vállalkozáshoz szükséges többi tartozék forgalmazóit hozzák egy platformra, és így, vonzó akciós árakkal tudnak segíteni a vállalkozóknak.

A rendezvény helyszíne: Hungexpo területén lévő 25-ös pavilon. (Cím: 1101 Budapest, Albertirsai út 10.) Ingyenes parkolásra a 2-es kapuval szembeni parkolóban, illetve a Hungexpo területén lévő P3-as őrzött parkolóban van lehetőség, melyhez a K épület melletti sorompón keresztül lehet behajtani.

A rendezvényen az alábbi beszállítók, importőrök, fuvarszervezők és taxisokat kiszolgáló vállalkozások lesznek jelen kiállítóként:

  • Hazai autóimportőrök

FIAT, Hyundai, OPEL, Porsche, Suzuki, Toyota, Peugeot, Citroen, Nissan, Lada

  • Taxióra-gyártók, OPG forgalmazók

Ecometer, Digitaxi, RASE

  • Gépjármű fóliázó

Sugoreklám Kft.

  • Oktatási és képzési centrumok

Kamionsuli, FUVOSZ

  • Nagyobb fuvarszervező irodák (folyamatban, további jelentkezőket várunk)

Budapest Taxi, MB Elit, Taxify, City Taxi,  6×6 taxi, Főtaxi

  • Könyvelés és adótanácsadás

BTI Taxicentrum

A részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. Regisztrálni a http://regisztracio.bkik.hu/ oldalon az eseménynaptárban november 14-én feltüntetett Taxi Expo rendezvény linken lehet.

A regisztrálók és résztvevők között értékes nyereményeket sorsolunk ki a helyszínen.

 

A tervezett részletes program:

9.00 – 10.00   Érkezés és a belépők átvétele

10.00               Megnyitó

10.15               Online pénztárgépek használatának tapasztalatai, miként értékeli az elmúlt időszakot a NAV

Előadó: Mizsányi Attila osztályvezető, NAV KI Ellenőrzési Főosztály

11.00               A Taxik és a taxisok ellenőrzései – fővárosi és megyei tapasztalatok

Előadók:

Rónay-Tobel Beatrix főosztályvezető, Nemzeti Fejlesztési Minisztérium, Közúti Közlekedési Ellenőrzési Főosztály

Dr. Rásó Hajnalka taxiközlekedés-menedzsment vezető, Budapesti Közlekedési Központ Zrt.

12.00               Szünet

12.30               Az elektromos és hibrid taxik üzemeltetésének tapasztalatai és jövője

Előadó: Telekesi Tibor központvezető, Közlekedéstudományi Intézet

13.15               Címkiadó rendszerekkel kapcsolatos tapasztalatok bemutatása

Előadó: Dudás Zoltán elnök, Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara VI. Közlekedési Osztály

14.00               Elnöki köszöntő – díjátadó

14.30               Sajtótájékoztató

15.00               Ajándéksorsolás eredményhirdetése – A kiállító partnereink által felajánlott értékes nyeremények nyerteseinek ismertetése. A sorsolásban azon regisztrált vállalkozók vesznek részt, akik látogatóként is jelen voltak a szakmai rendezvényünkön.

15.15 – 17.00      Büfé ebéd, majd kötetlen beszélgetés, a kiállítás megtekintése

Minden taxisvállalkozót várunk szeretettel!

Kiállítók

FIAT

FIAT LOGO 50cm-nahled

FCA CEE Kft

EMEA Region – Central & Eastern Europe Business Center

1138 Budapest, Madarász Viktor utca 47.

www.fiat.hu

fiat_hirdetes Teljes hirdetés megtekintéséért kattintson a képre!

Hyundai

 Hyundai_logo_2

Hyundai Holding Hungary Kft.

H-1186 Budapest, Cziffra György u. 15.

www.hyundai.hu

hyundai Teljes hirdetés megtekintéséért kattintson a képre!

 

OPEL

logo-maxabo

Az Opel Maxabo 25 éve várja ügyfeleit kiemelkedő árakkal és magas színvonalú szolgáltatásokkal.

OPEL MAXABO – BUDAPEST – ÓBUDA

1037 Budapest, Bécsi út 254.

www.maxabo.hu

Porsche/Volkswagen

vw-logo-large

A Volkswagen márka elkötelezett a hosszú távon fenntartható fejlődés mellett, amit többek között a mobilitási megoldások új üzletágának gyors kiépítésével, valamint az innovációs tevékenység erős fokozásával kíván elérni. 2025-re évente egy millió elektromos gépkocsi értékesítése a cél. A nem is olyan távoli jövő bekövetkeztéig is szeretnénk, hogy a Volkswagen márka előnyeit, modelljeink minőségét és magas szériafelszereltségét minél többen megtapasztalják, így 2017. december 31-ig 30%-os alapár kedvezményt és kedvező finanszírozást kínálunk taxis vállalkozások részére Golf Variant és Jetta vásárlása esetén!

Porsche Hungaria Ker. Kft.

H-1139 Budapest Fáy u. 27.

www.volkswagen.hu

Suzuki

Suzuki_logo_way

Suzuki SX4 S-Cross
Lényegesen markánsabb külsővel és még fejlettebb technikával érhető el a 2016-ban bemutatott, C-szegmensben meghatározó szerepet játszó Suzuki SX4 S-Cross. Nagyobb teljesítménye mellett, alacsonyabb fogyasztású és szén-dioxid-kibocsátású turbómotorjával, az új SX4 S-Cross még vonzóbb lehet partnereink számára. Tesztelje Ön is márkakereskedéseinkben.

Magyar Suzuki Zrt.

www.suzuki.hu

323 (1)

Toyota, Peugeot, Citroen

Nissan

Nissan wordmark_pici

Nissan elektromos autók

Nissan LEAF: A világ piacvezető elektromos autója. Megbízhatóságát több mint 300 000 tulajdonos és 3,4 milliárd megtett km igazolja. Üzemeltetési költsége töredéke egy belső égésű motorral szerelt autónak a teljesen elektromos meghajtás és az alacsony karbantartási költségeknek köszönhetően, ami gyors megtérülést, hoszabb távon pedig nagymértékű  megtakarítást jelent. Az elektromos motor kiemelkedő menetdinamikát és zajoktól valamint rezgésektől mentes utazást biztosít. A Nissan eNV200-asnak köszönhetően pedig akár 7 személyt is fuvarozhat kiemelkedő kényelemben. Tekintse meg jelenlegi kínálatunkat és érdeklődjön kollégáinknál a vadonatúj Nissan LEAF-ről.

Nissan Sales CEE Kft.

1117 Budapest, Infopark sétány 3/B.

www.nissan.hu

Lada

??????????????

Az új LADA Vesta modern dizájnja, a kiváló ár-érték aránya és a megbízható minősége, az átlagnál gazdagabb felszereltsége és kedvezőbb üzemeltetési költségei azok a tulajdonságok, amelyek miatt a megfontolt vásárlók számára ideális választás. Dinamikus vonalvezetése, a meghosszabbított motorháztető, illetve lejtős teteje külsőre is sportossá és lendületessé teszi az új LADA modellt. A LADA Vesta a tradícióból fakadóan – a tartós anyagok használatának és megbízható elektronikának köszönhetően – fokozott igénybevétel esetén is helyt áll, ami taxiként hasznosítva különösen fontos.

LADA Hungary Kft.

1137 Budapest, Zay u. 24.

www.lada.hu

Ecometer

ECOMETER_pici

Digitaxi

digilogo

DIGITAXI-SZERVIZ
1196 BUDAPEST, Vas Gereben u.113.

www.digitaxi.hu

EÖRDÖGH TRADE KFT.

1196 BUDAPEST, Áchim András u. 91.

www.eordogh.hu

digitaxi Teljes hirdetés megtekintéséért kattintson a képre!

 

RASE

Logo_VENTUS_02_2017_pici

Ventus-953 Kft.

H-1151 Budapest, Kossuth u. 55/B.

Sugoreklám Kft

Budapestfólia logó_pici

Kamionsuli

kamionsulilogo

Iskolánkat 2006-ban alapítottuk azzal a mottóval, hogy „A munkavállaló versenyelőnye a felkészült gépjárművezető”.

A Kamionsuli Kft. sikeressége azon alapszik, hogy szakmailag kimagasló oktatókkal dolgozunk, akik magas színvonalon adják át gyorsan, sikeresen és költséghatékonyan a tudást a képzéseken. Tanulóink éppen ebből adódóan igen magas százalékos arányban megfelelően teljesítenek a vizsgákon. Teljes cégbemutató ITT!

Kamionsuli Kft.

HU – 1108 Budapest, Újhegyi út 3/a-5

www.kamionsuli.hu

FUVOSZ

fuvosz_logo

Fuvarozó Vállalkozók Országos Szövetsége

1215 Budapest, Duna u. 55.

www.fuvosz.com

 

Főtaxi

logo_VECTOR

Főtaxi az 1913-ban alapított Autótaxi Rt. jogutódja, így több mint 100 éves hagyományokkal rendelkezik. A szolgáltatás működési területe Budapest és Pest megye. A FŐTAXI Zrt a kor minőségi követelményeihez igazodva, elsősorban a biztonságra és a korszerű felszereltségre helyezte a hangsúlyt.

•  Több mint 1300 autójával a Főtaxi rendelkezik a legnagyobb flottával Budapesten.
•  2010 óta a Főtaxi a Liszt Ferenc Repülőtér hivatalos szerződött partnere.
•  2013-ban a Főtaxi kapta meg elsőként a „Minősített Fuvarszervező” igazolást.
•  A fővárosiak legkedveltebb, legpatinásabb és napjaink egyik legmodernebb taxi társasága.

Főtaxi Zrt.

H-1087 Budapest, Kerepesi út 15.

www.fotaxi.hu

 

City Taxi

City_Logo jpg sima, színes_pici

City Taxi Fuvarszervező Szövetkezet

1119 Budapest, Vahot u 6.

www.citytaxi.hu

Taxify

Taxify_logo_pici

A Taxify egy dinamikusan fejlődő személytaxi-szolgáltatást nyújtó társaság, 2013-ban alakult Észtországban, Tallinban. Szolgáltatásuk 29 városban érhető el. Európában, Afrikában, Közel-Keleten és Közép-Amerikában. Ma már több mint 200 alkalmazottat foglalkoztat a vállalat, akik közül sokaknak előző munkahelyeik közé olyan óriások tartoznak, mint a Skype, a Google, vagy éppen a TransferWise. A világ egyik vezető mobilalapú közlekedési alkalmazását üzemeltető cég, a DiDi Chuxing befektetőként működik együtt 2017. augusztusától a Taxify-jal, hogy segítse az európai és afrikai növekedést. Havi csak nem 1 millió utazás bonyolít le a vállalat kb. 25 ezer sofőrrel. 2016-ban utak száma több, mint 10 millió világszerte.

A Taxify magyarország 2016-ban kezdte meg működését, mindösszesen 10-es autó flottával. A hihetetlen gyors ütemű növekedés egy bizonyíték arra, hogy a magyar felhasználóknak is igényük van a nyugati színvonalú szolgáltatásra, és, hogy elegük van az átverésekből csakúgy mint a vállalhatatlan, időben visszamaradott, sofőri viselkedésből.  Nem csak élmény a felhasználóknak az applikáció használat, de a nyomonkövethetőségnek köszönhetően egy megbízható társaságnak tartanak minket, akiknek az életüket segítjük olyan funkciókkal, mint az árkalkuláció készítés, vagy appon keresztüli fizetés, természetesen a sofőr elvárások és ezeknek ellenőrzésével egybekötve. Ezek tudatában érthető, hogy a fiatalok és üzletemberek kedvelt taxitársasága vagyunk. A márkánk ismertsége miatt a külföldiek is szívesebben választanak minket hiszen az egyik legegyszerűbb  formája vagyunk a budapesti közlekedésnek  Ma már közel 400-as flottával büszkélkedhetünk, több 10 ezres felhasználói bázissal.

 

Taxify Hungary Kft.

1118 Budapest, Homonna utca 2-6.

www.taxify.eu/hu

 

6×6 Taxi

6x6logo

 

Budapest Taxi

budapesttaxi_pici

MB Elit Luxory